Parduotuvės politika

APMOKĖJIMAS

- patikusias ” Saviti ” prekes galite saugiai ir patogiai įsigyti naudojantis el. bankininkyste atlikus bankinį pavedimą.

- siuntinys pradedamas formuoti gavus apmokėjimą už prekes. Prekės pristatomos pirkėjo nurodytu adresu per  3 -5 darbo dienas nuo gauto apmokėjimo už prekes, nebent prie prekės buvo nurodytas ilgesnis terminas.

GRĄŽINIMAS

Mes tikimės, kad džiaugsitės įsigyta “ Saviti “ prekę ir grąžinimo arba keitimo nereikės, tačiau supažindiname su bendromis taisyklėmis:

- “ Saviti “ el. parduotuvėje pirktą prekę galite grąžinti arba keisti į kitą per 14 kalendorinių dienų nuo prekės įsigijimo. Siuntimo išlaidos negrąžinamos, tik suma už įsigytą prekę.

- pardavėjo parduodamoms prekėms galioja garantija, numatyta atitinkamų Lietuvos Respublikos teisės aktų.

- grąžinant prekę siuntimo mokesčius apmoka klientas.

-  jei nusprendėte grąžinti prekę, prašome susisiekti su mumis el. paštu: info@saviti.lt ir pateikti užpildytą sutarties atsisakymo formą arba pateikti aiškų pareiškimą, kuriame bus išdėstytas jūsų sprendimą atsisakyti sutarties.

- pardavėjas neatsako už tai, kad elektroninėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl pirkėjo
naudojamo vaizduoklio ypatybių.

- grąžinama prekė turi būti nenaudota, su ženklinimo etiketėmis, originalioje ir nepažeistoje pakuotėje. Siunčiant turi būti pridėtas prekės pirkimo dokumentas arba jo kopija.

- Gavę grąžinamą prekę, mes įsipareigojame per 3 darbo dienas pervesti pinigus į pirkėjo sąskaitą arba pakeisti prekę kita.

- pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog pirkėjas, neatsižvelgdamas į pardavėjo rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su šiomis taisyklėmis, nors tokia galimybė jam buvo suteikta.

PRISTATYMAS

LIETUVOJE:

- įsigytas Saviti prekes Lietuvos teritorijoje pristatome naudojantis AB “Lietuvos Paštas “ paslaugomis (registruota siunta), lp express paštomatu arba Vilniuje prekės atsiimamos suderinus atsiėmimo laiką ir vietą info@saviti.lt

- prekės pristatomos pirkėjo nurodytu adresu per  3 -5 darbo dienas nuo gauto apmokėjimo už Prekes, nebent prie prekės buvo nurodytas ilgesnis terminas.

Siuntimo kainos:

Lietuvos paštu - 2.50 eur.

Lp express paštomatu - 3 eur.

Vilniuje atsiimant - nemokamai

* esant akcijoms pristatymo kaina gali keistis.

UŽSIENYJE:

- dėl prekių pristatymo į užsienio valstybes prašome kreiptis el. paštu info@saviti.lt